2570 müüdud ja paigaldatud kaminat
7 neljanda taseme kutsetunnistusega eksperti
Erilahendus.Tule ja räägime, kuidas sinu idee teoks teeme
2 tööpäevaga saad vastuse oma päringule

Romotop

Tooted > Valmiskaminad > Romotop

ROMOTOP on üks Euroopa juhtivaid kaminahjude ja -kaminate tootjaid
Praegu naudivad ROMOTOP-tooteid rohkem kui miljon leibkonda kogu maailmas, millest igaüks jätab meie tehase kõigi meie 500 töötaja isikliku pühendumusega. Tänu meie kaasaegsetele tootmisrajatistele, pühendunud töötajatele ja uuendusmeelsusele; ROMOTOP on tunnustatud kui üks Euroopa juhtivaid kaubamärke. Meie kaasaegne 30 000 m2 tootmishoone, mida toetab 10 000 m2 laopind ja meie enda maanteevedude pakkumine, on ettevõttes märkimisväärne investeering.

ROMOTOP kaminahjud ja kaminasüdamikud pakuvad juhtivat disaini, kvaliteetset tehnilist tootmist ja uuenduslikke lahendusi tõhusaks puukütteks. Tooted vastavad nii tavaliste kui ka madala energiatarbega majade vajadustele. Soojusenergiat saab salvestada akumulatsiooniplaatides või jaotada kogu maja keskküttesüsteemiga soojaveevahetite abil. Visuaalselt saavad kliendid valida paljude disainilahenduste hulgast, sealhulgas keraamilised või kivikatted ning erinevad aknakonfiguratsioonid.

ROMOTOP on uuendaja
ROMOTOP on inovaator projekteerimise, arendamise ja põlemiskvaliteedi valdkonnas.
Kaminahjude ja kaminasüdamike jõudlus ja välimus on tõusuteel. ROMOTOP mitte ainult ei vasta klientide nõudmistele, vaid ületab ka tööstusharu piiranguid esteetiliselt ainulaadsete toodete tootmiseks, mis on ka ülimalt tõhusad ja keskkonnasõbralikud. Meie tooted mängivad tänapäevastes majapidamistes üha olulisemat rolli soojusallikatena. Meie innovatsioonimeeskonna juhtimisel parandame järjekindlalt oma kaminahjude tõhusust ja puhtust.