2570 müüdud ja paigaldatud kaminat
7 neljanda taseme kutsetunnistusega eksperti
Erilahendus.Tule ja räägime, kuidas sinu idee teoks teeme
2 tööpäevaga saad vastuse oma päringule

Romotop

Kataloog

https://www.romotop.com/en/about-the-company/https://www.romotop.com/en/about-the-company/https://www.romotop.com/en/about-the-company/
ROMOTOP on üks Euroopa juhtivaid kaminahjude ja -kaminate tootjaid
Praegu naudivad ROMOTOP-tooteid rohkem kui miljon leibkonda kogu maailmas, millest igaüks jätab meie tehase kõigi meie 500 töötaja isikliku pühendumusega. Tänu kaasaegsetele tootmisrajatistele, pühendunud töötajatele ja uuendusmeelsusele; ROMOTOP on tunnustatud kui üks Euroopa juhtivaid kaubamärke. Kaasaegne 30 000 m2 tootmishoone, mida toetab 10 000 m2 laopind ja meie enda maanteevedude pakkumine, on ettevõttes märkimisväärne investeering.
Kaminahjud ja kaminasüdamikud pakuvad juhtivat disaini, kvaliteetset tehnilist tootmist ja uuenduslikke lahendusi tõhusaks puukütteks. Meie tooted vastavad nii tavaliste kui ka madala energiatarbega majade vajadustele. Soojusenergiat saab salvestada akumulatsiooniplaatides või jaotada kogu maja keskküttesüsteemiga soojaveevahetite abil. Visuaalselt saavad kliendid valida paljude disainilahenduste hulgast, sealhulgas keraamilised või kivikatted ning erinevad aknakonfiguratsioonid.
ROMOTOP on inovaator projekteerimise, arendamise ja põlemiskvaliteedi valdkonnas.
Kaminahjude ja kaminasüdamike jõudlus ja välimus on tõusuteel. Meie innovatsioonimeeskonna juhtimisel parandame järjekindlalt oma kaminahjude tõhusust ja puhtust.